7. ročník (2022 – 2024)

Anita Malíková
Anita Malíková
Stredná zdravotnícka škola, Dunajská Streda
Katarína Sahajová
Katarína Sahajová
Základná škola Jana Amosa Komenského, Púchov
Silvia Bereczová
Silvia Bereczová
Základná škola Jozefa Cígera Hronského, Šaľa
Lucia Prezbruchá Sabolová
Lucia Prezbruchá Sabolová
Základná škola Ladislava Novomeského, Košice
Jana Virágová
Jana Virágová
Základná škola Ulica sv. Michala, Levice
Veronika Hanáková
Veronika Hanáková
Gymnázium, Púchov

6. ročník (2021 – 2023)

Dávid Daubner
Dávid Daubner
Gymnázium Martina Kukučína, Revúca
Mária Slávová
Mária Slávová
Stredná odborná škola podnikania, Bratislava
Mariana Bartáková
Mariana Bartáková
Spojená škola, Nitrianske Pravno
Miroslava Degúlová
Miroslava Degúlová
Základná škola Andreja Kmeťa, Levice
Barbora Burianová
Barbora Burianová
Stredná odborná škola technická, Dubnica nad Váhom
Danka Fajerová
Danka Fajerová
Základná škola, Kanianka
Marta Šulavá
Marta Šulavá
Spojená škola, Piešťany
Katarína Ferencková
Katarína Ferencková
Základná škola s Materskou školou, Podolínec
Katarína Drápalová
Katarína Drápalová
Stredná zdravotnícka škola, Považská Bystrica
Petra Lacková
Petra Lacková
Základná škola, Ždaňa
Zuzana Janáková
Zuzana Janáková
Základná škola Andreja Bagara, Trenčianske Teplice
Katarína Štrasserová
Katarína Štrasserová
Základná škola Miloša Janošku, Liptovský Mikuláš
Beáta Polláková
Beáta Polláková
Gymnázium, Michalovce
Lucia Smiková
Lucia Smiková
Základná škola Františka Hrušovského, Kláštor pod Znievom
Jana Burešová
Jana Burešová
Základná škola, Humenné

ABSOLVENTI

5. ročník (2020 – 2022)

Anna Kolesárová
Anna Kolesárová
Základná škola Bernolákova, Vranov nad Topľou
Marianna Iliašová
Marianna Iliašová
Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou
Silvia Kriváčková
Silvia Kriváčková
Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka, Šintava
Jarmila Šmecková
Jarmila Šmecková
Evanjelické gymnázium, Tisovec
Róbert Jurík
Róbert Jurík
Gymnázium J. Hollého, Trnava

4. ročník (2019 – 2021)

Barbora Zelinová
Barbora Zelinová
Spojená škola internátna, Kremnica
Andrea Súlovcová
Andrea Súlovcová
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava, Trstená
Adam Baran
Adam Baran
Základná škola s materskou školou, Brehy
Renáta Popovcová
Renáta Popovcová
Stredná priemyselná škola technická, Bardejov
Eva Mižaková
Eva Mižaková
Základná škola Československej armády, Moldava nad Bodvou
Katarína Švidroňová
Katarína Švidroňová
Spojená škola, Ružomberok
Janka Hajdúchová
Janka Hajdúchová
Stredná odborná škola, Pruské
Mária Cipárová
Mária Cipárová
Stredná odborná škola elektrotechnická, Trnava
Jindřiška Štedlová
Jindřiška Štedlová
Súkromná základná škola, Kechnec
Miroslava Mrázová
Miroslava Mrázová
Spojená škola internátna, Kremnica
Zuzana Peternai
Zuzana Peternai
Gymnázium P. Pázmáňa s VJM, Nové Zámky
Petra Majcherová
Petra Majcherová
Základná škola, Žilina
Vincent Kekeli
Vincent Kekeli
Súkromná základná škola BAKOMI, Banská Štiavnica

3. ročník (2018 – 2020)

Petra Strigačová
Petra Strigačová
Súkromná základná škola, Senec
Ľubica Bezeková
Ľubica Bezeková
Základná škola s MŠ, Pliešovce
Zuzana Krajčovičová
Zuzana Krajčovičová
eŠkola, Prievidza
Lenka Dušičková
Lenka Dušičková
Stredná športová škola, Košice
Boris Matušek
Boris Matušek
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená
Zuzana Vatrtová
Zuzana Vatrtová
Gymnázium J. B. Magina, Vrbové

2. ročník (2017 – 2019)

Miron Breznoščák
Miron Breznoščák
Gymnázium Andrej Kmeťa, Banská Štiavnica
Danica Hanudeľová
Danica Hanudeľová
Základná škola s MŠ M. R. Štefánika, Budimír
Marcela Hollá
Marcela Hollá
Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Katarína Jakubcová
Katarína Jakubcová
Evanjelická spojená škola, Martin
Katarína Karabínova
Katarína Karabínova
Základná škola, Seňa
Iveta Roháčová
Iveta Roháčová
Škola u Filipa, Banská Bystrica
Katarína Sačková
Katarína Sačková
Základná škola s MŠ, Pečovská Nová Ves
Martina Szilágyiová
Martina Szilágyiová
Gymnázium Trebišovská 12, Košice
Mária Čurgalyová
Mária Čurgalyová
Gymnázium bilingválne T. Ružičku, Žilina

1. & 2. ročník (2016 – 2018)

  • Adriána Lednická
  • Albín Michalec
  • Dominika Pokorná
  • Eva Adamová
  • Lenka Halásová
  • Lýdia Čajková
  • Natália Midová
  • Paul Kindji
  • Renáta Hudáková
  • Peter Krivda
  • Simona Brišková
  • Tomáš Filip
  • Viera Bačová
  • Viera Lokšová Piatrovová
  • Viktor Tanító
  • Zuzana Bobáková
  • Dana Adamcová
  • Slávka Molnárová

Spoznajte celú komunitu, ktorá mení svet: