4. ročník (2019 – 2021)

Barbora Zelinová
Barbora Zelinová
Spojená škola internátna Kremnica
Andrea Súlovcová
Andrea Súlovcová
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava, Trstená
Ján Kováčik
Ján Kováčik
Základná škola s materskou školou Brehy
Renáta Popovcová
Renáta Popovcová
Stredná priemyselná škola technická v Bardejove
Štefan Jány
Štefan Jány
Stredná zdravotnícka škola, Dolný Kubín
Eva Mižaková
Eva Mižaková
Základná škola Československej armády, Moldava nad Bodvou
Katarína Švidroňová
Katarína Švidroňová
Spojená škola, Ružomberok
Janka Hajdúchová
Janka Hajdúchová
Stredná odborná škola Pruské
Mária Cipárová
Mária Cipárová
Stredná odborná škola elektrotechnická
Jindřiška Štedlová
Jindřiška Štedlová
Súkromná základná škola Kechnec
Andrea Priskinová
Andrea Priskinová
Gymnázium Petra Pázmáňa v Nových Zámkoch
Bibiana Koštová
Bibiana Koštová
Spojená škola internátna v Kremnici
Petra Majcherová
Petra Majcherová
Základná škola v Žiline
Jana Marcineková
Jana Marcineková
Súkromná základná škola BAKOMI v Banskej Štiavnici

3. ročník (2018 – 2020)

Petra Strigačová
Petra Strigačová
Súkromná základná škola Senec
Ľubica Bezeková
Ľubica Bezeková
Základná škola s MŠ Pliešovce
Zuzana Krajčovičová
Zuzana Krajčovičová
eŠkola Prievidza
Lenka Dušičková
Lenka Dušičková
Športové gymnázium Trieda SNP, Košice
Boris Matušek
Boris Matušek
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená
Zuzana Vatrtová
Zuzana Vatrtová
Gymnázium J. B. Magina, Vrbové

ABSOLVENTI

2. ročník (2017 – 2019)

Miron Breznoščák
Miron Breznoščák
Gymnázium Andrej Kmeťa, Banská Štiavnica
Danica Hanudeľová
Danica Hanudeľová
Základná škola s MŠ M. R. Štefánika, Budimír
Marcela Hollá
Marcela Hollá
Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš
Katarína Jakubcová
Katarína Jakubcová
Evanjelická spojená škola Martin
Katarína Karabínova
Katarína Karabínova
Základná škola Seňa
Iveta Roháčová
Iveta Roháčová
Škola u Filipa, Banská Bystrica
Katarína Sačková
Katarína Sačková
Základná škola s MŠ Pečovská Nová Ves
Martina Szilágyiová
Martina Szilágyiová
Gymnázium Trebišovská 12, Košice
Mária Čurgalyová
Mária Čurgalyová
Gymnázium bilingválne T. Ružičku, Žilina

1. & 2. ročník (2016 – 2018)

  • Adriána Lednická,
  • Albín Michalec,
  • Dominika Pokorná,
  • Eva Adamová,
  • Lenka Halásová,
  • Lýdia Čajková,
  • Natália Midová,
  • Paul Kindji,
  • Peter Krivda,
  • Simona Brišková,
  • Tomáš Filip,
  • Viera Bačová,
  • Viera Lokšová Piatrovová,
  • Viktor Tanító,
  • Zuzana Bobáková.

Spoznajte celú komunitu, ktorá mení svet: