Volám sa Mgr. Jana Krupinská a mám 32 rokov. Po absolvovaní Katolíckej univerzity v Ružomberku v odbore predškolská a elementárna pedagogika som úspešne získala titul Bc., pokračovaním na pôde Katolíckej univerzity v Ružomberku som získala titul Mgr. v odbore učiteľstvo pre primárne vzdelávanie. 

Momentálne pracujem na Základnej škole v Dravciach. Na tejto škole pôsobím od roku 2017 už 6. rok ako učiteľka ZŠ. Moja zodpovednosť spočíva vo vedení 4. triedy, kde som triednou učiteľkou a vyučujem rôzne predmety. Je to náročná, ale zároveň veľmi uspokojujúca práca, pretože mám rada deti a rada im pomáham pri ich vzdelávaní a osobnom rozvoji.

Okrem svojej práce mám rada prírodu a všetko s ňou spojené. Tiež si veľmi vážim zvieratá a snažím sa byť k nim ohľaduplná a starostlivá. Jednou z mojich obľúbených aktivít je prechádzka so psíkom. Mám domáceho maznáčika, ktorý ma sprevádza na mojich túrach a robí mi spoločnosť. Tieto prechádzky mi pomáhajú zbaviť sa stresu a načerpať novú energiu. 

Rada sa učím nové veci a neustále sa rozvíjam. Ak je príležitosť snažím sa zúčastňovať  rôznych kurzov a školení, aby som si rozšírila svoje vedomosti a zlepšila svoje pedagogické zručnosti. Verím, že vzdelávanie je neustály proces a že sa vždy môžeme učiť niečo nové. Zapojením do tohto projektu by som chcela nadobudnúť  nové skúsenosti, ktoré viem neskôr využiť v mojej pedagogickej praxi. 

Celkovo som veľmi šťastná a vďačná za svoj život. Mám prácu, ktorú milujem a okolo seba mám ľudí, ktorí ma podporujú a milujú. Snažím sa žiť naplneným a pozitívnym životom a využívať každú príležitosť na rast a sebarealizáciu.